פיננסים

הימורים פיננסים או בשמם החדש אופציות בינריות הם העוף החדש בשוק ההימורים והינם מסוג ההימורים האהובים ביותר בקרב מהמרי האון ליין, באון ליין ניתן למצוא מגוון אתרים להימורים פיננסים המציעים הימורים על שווקים פיננסים שונים בהם המהמר יכול לנסות ולצפות כיצד השוק המבוקש יגיב (יעלה או יירד משער הפתיחה וכיצד ייסגר תוך מסגרת זמן נתונה, בדרך כלל דקות עד שניות ספורות) ומספקים חווית מסחר בבורסה שדומה מאוד לטריידר בבורסה אוף ליין. הימורים על שווקים פיננסים אינו מורשה בישראל אך ישנם מספר חברות פורקס שפועלות מישראל באגרסיביות שיווקית למציאת שחקנים ומשקיעים ברחבי העולם.

לאחרונה חלה עליה מתמדת במספר הישראלים המשחקים באופציות בינריות עקב השייווק האגרסיבי של החברות השונות, אז על מה מהמרים בעצם בהימורים פיננסים? על מדדים (INDICESׂ): קנדה 60, צרפת 40, גרמניה 30, אינדקס הונג קונג, הודו 30, ספרד 35, בריטניה 100, ארה"ב 30, ארה"ב 500. על שערימטבע חוץ (FX) פורקס: ניתן לשחק על מספר שערי מטבע GBP/USD, EUR/USD, EUR/JPY, EUR/HKD, EUR/GBP, AUD/USD, USD/JPY, USD/CHF, USD/CAD. סחורות (COMMODITIESׂ): ניתן לשחק על מספר סחורות SILVER,NYMEX,GOLD,BRENT. מניות (SHERES): ניתן לשחק על מספר מניות שמשתנות כל הזמן לפי המסחר באותו היום.

הצטרפו אלינו בפייסבוק: 

הצטרפו לדף הפייסבוק של IsraChips וקבלו עדכונים שוטפים לגביי הנושאים שמעניינים אתכם בתחום הגיימינג, ההימורים ברשת, ספורט, קזינו, פוקר, משחקים, אתרים חדשים שמקבלים ישראלים, אתרים שנסגרו ועוד..