תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

 

תנאי שימוש באתר ISRACHIPS.NET

מדיניות פרטיות

כתובת הדואר שלנו היא

ISRACHIPS.NET

דרך שלמה 4

68111 TEL AVIV

ישראל

ניתן לפנות אלינו באמצעות דואר אלקטרוני: CONTACT @ ISRACHIPS.COM או אתה יכול להגיע אלינו על ידי לחיצה על כפתור הצ'ט בזמן אמת או בטלפון

972-72-370-2722

אנו מכבדים את פרטיותך ומחויבות לשמירה על המידע האישי שאתה מספק. ההצהרה הזו מסבירה המדיניות והנהגים שלנו בנוגע לשימוש וגילוי של המידע האישי שלך. לידיעתך, אנו נסקור ונעדכן את מדיניות הפרטיות שלנו מעת לעת לפי הצורך ללא הודעה מוקדמת. לכן, כדאי לבדוק את תנאי מדיניות זו מעת לעת על מנת לוודא שאתה מודע לאופן שבו אנו אוספים ומשתמשים במידע אישי. על ידי שימוש באתר האינטרנט שלנו, אתה מסכים לאיסוף ושימוש במידע האישי שלך על ידינו, כפי שיבואר להלן.

- מידע אישי

יש לך שליטה מלאה על המידע האישי שלך. באופן כללי, ניתן לבקר באתר האינטרנט שלנו מבלי לספק לנו מידע אישי כלשהו. עם זאת, ישנם מקרים בהם אנו חייבים להיות בעלי המידע האישי שלך על מנת שנוכל למכור לך שירותים או מוצרים שלנו. מידע זה עשוי לכלול נתוני הרשמה (שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרונית, מספר טלפון, שם, וכו '), נתוני בקשת המידע ונתוני תגובה ( "פרטי משתמש"). כשתקבל האישור בדוא"ל שלך או כאשר אתה תקבל דוא"ל משירות ההרשמה, יינתנו לך הוראות כיצד להסיר את עצמך ממאגר הנתונים שלנו.

- שימוש במידע משתמש

בכוונתנו להשתמש במידע זה לצורך תמיכה ביחסים שלך איתנו ידי עיצוב תוכן באתר האינטרנט כדי לוודא שהוא מתאים לצרכים שלך. פרטי משתמש עשויים להישמר על ידינו כדי לעקוב אחר של התחומים שממנו האנשים הגעו לבקר אותנו, כדי ליצור פרופיל משתמש לשרת אותך טוב יותר, או פשוט ליצור איתך קשר או באופן אלקטרוני או בכל דרך אחרת. אם תחליט כי אנחנו לא צריכים להשתמש בפרטי המשתמש האישיים שלך ליצור איתך קשר, אנא יידע אותנו ואנחנו לא נשתמש במידע זה לצורך כך. נא לא לשלוח כל פרטי משתמש אם אתה בן פחות מ 18 שנים.

- גילוי של מידע משתמש

ISRACHIPS.NET לא מוכר, סוחר או מעביר את פרטי המשתמש לצד שלישי כלשהו, ​​אנו שומרים את כל המידע הזה לשם הדיווחים הפנימיים שלנו וכדי לספק לך חוויה טובה יותר באתר.

- עוגיות

ISRACHIPS.NET אולי משתמש ב- "cookies". קובץ Cookie (עוגיה )הוא קובץ נתונים קטן שאתר אינטרנט יכול להעביר לכונן הקשיח של המבקר כדי לשמור תיעוד של ביקורים באתר כזה. עוגייה מכילה מידע כגון IP שלך, רזולוציית מסך, דפדפן, מערכת ההפעלה, המדינה של מיקום, ואת הביקור אחרון שעוזר לנו לזהות את הדפים שבם בקרו ולשפר ביקורים עתידיים, עוגייה יכולה להכיל הוא המידע שתספק אתה בעצמך. העוגיה לא יכול לקרוא את הנתונים של הכונן הקשיח שלך או לקרוא קבצי עוגיות שנוצרו על ידי אתרים אחרים. מידע המאוחסן בעוגיות הינו מוצפן, עם זאת, אנו לא שומרים את מספר כרטיס האשראי שלך. אם אתם מעדיפים שלא לקבל עוגייה, אתה יכול לכוון את הדפדפן שלך כדי להזהיר אותך לפני קבלת עוגיות או שאתה יכול לסרב כל העוגיות ידי השבתתם בדפדפן האינטרנט שלך. 

- מידע פיננסי

אתר ISRACHIPS.NET אינו מאחסן מידע ממספר כרטיס האשראי שלך. כל העסקות בכרטיס האשראי מוגנות באמצעות דף חיצוני מאובטחות הצפנת SSL 128bit, והן מעובדות בזמן אמת.

-  כללי

אם יש לך שאלות לגבי הצהרת הפרטיות שלנו, נא שלחו דואר אלקטרוני: CONTACT @ ISRACHIPS.COM או להשתמש בצ'ט בזמן אמת שלנו או בטלפון.

- גישה ושינוי המידע האישי שלך

לפי בקשה בכתב, ISRACHIPS.NET יסיר לצמיתות כל פרטי זיהוי אישי ממערכותיו.