שאלות נפוצות

זהו דף השאלות הנפוצות שהועלו על ידי מהמרים ושחקני טקסס הולדם שמשחקים פוקר בחדרי פוקר שונים וברשתות ספורטיביות אחרות, התשובות עונות פחות או יותר על מרבית השאלות, אם יש לכם עוד שאלה שאינה מופיעה כאן ושהייתם מעוניינים לשאול בנוגע למחירים,חבילות,העברות, שקשורים להימורים בספורט, הימורים חיים, קזינו, הימורים בסלולרי, פוקר  אנא אל תהססו לפנות אלינו, אנו נשמח לענות על כל פנייה ועל כל שאלה שתתעורר...

מוצגים 17 פריטים
שאלהתשובה
מיון 
 
מיון 
 
שאלהתשובה
איך אני משלם? ניתן לשלם בכל אחת מהדרכים המוצעות בדף "שירותינו", כמו כן westren union, moneygram , ודואר ישראל, אולי נקבל שיטות תשלום אחרות שאתה מעדיף בכל מקרה נשמח לשמוע. 
איך אני יודע שזאת לא הונאה? אם אתה מודאג מהונאה, אפשר לעשות העברה קטנה בהתחלה, 5€, 10€, 20€ עד שנזכה לאמונך. בעידן של היום אם לא נהיה אמינים השמועה תתפשט במהרה ואנחנו נישאר בלי פרנסה. 
האם אפשר לקבל צ'יפים לפני התשלום? לא! אצלנו אין מקדמות, זה אמצעי בטחון מפני רמאים ונוכלים, תוכל לקבל צ'יפים רק לאחר ששילמת עליהם. 
כמה זמן ייקח לי לקבל את הצ'יפים לאחר ששילמתי? זה תלוי בשלושה גורמים: ראשית בשיטת התשלום שאתה בוחר, ברגע שנקבל או את מספר העברה או שראינו שהכסף עבר בדרך אחרת שבחרת תוכל לקבל את הצ'יפים, לאחר מכן זה די מהיר, העיכוב היחיד יכול להיות בין 8 בערב לשמונה בבוקר ובשישי שבת, אלו זמנים בהם אנו פחות זמינים. 
איך אני מקבל את הצי'פים? הצ'יפים יעברו אליך ישירות לחשבונך באתר ההימורים הרצוי או שתקבל מאיתנו קוד להזין ישירות באתר. 
איך ניתן ליצור איתכם קשר? לרשותך מגוון רחב של אמצעים ליצירת קשר בחר את הדרך המועדפת עליך, אנחנו זמינים כל היום! 
באיזה שעות ניתן ליצור קשר? גם אנחנו צריכים לישון קצת בלילה, אבל כמצויין לעיל אנחנו זמינים כל היום, לפעמים עד חצות. 
באיזה איזור זמן אתם? אנחנו עובדים לפי שעון ירושלים. 
האם אתם גם קונים צ'יפים? כן! אם המחיר טוב ומתאים לשני הצדדים, צור קשר לבירורים. 
איך אני יודע מה מצב ההזמנה שלי? באפשרותך ליצור קשר בכל עת עם נציג ולברר. 
האם יש לכם מלאי מוגבל של צ'יפים? לא! יש לנו מלאי בלתי מוגבל של צי'פים לספק ללקוחותינו. 
אם יש עיכוב בהזמנה מאיזושהי סיבה האם אני זכאי לפיצוי? כן! אם יש עיכוב בהזמנה של יותר מ-48 שעות בגללנו אז נפצה אותך ב-2.5% מכמות הצ'יפים שהזמנת 
האם ניתן להתמקח לגבי המחיר? לא! אין אפשרות להתמקח על המחיר, המחירים הם קבועים ונקבעים לפי מצב השוק, אבל הם משתנים ומתעדכנים, אל תשכח לחזור לבקר ולראות מה חדש. 
האם יכולים להשעות אותי או למחוק לי את הצ'יפים מאתר כלשהו בגלל שקניתי מכם? אנו מבטיחים 100% חסינות מהשעייה, כל אתר שאנו עובדים איתו מסכים ומאשר לנו להעביר צ'יפים ללא כל חשש. 
מה אם אין תשובה לשאלה שלי? נשמח לענות על כל שאלה שמתעוררת ושאינה מופיעה כאן, אל תהססו לפנות אלינו, אלו הן השאלות הנפוצות ביותר כאמור שעלו על ידי הלקוחות שלנו. בהצלחה לכולם בשולחנות! 
האם ישנם עמלות כלשהן? אנו עובדים ללא שום עמלות את העמלות שלנו אנו גובים מהאתרים שאנו עובדים איתם ולא מהלקוחות שלנו. 
האם ישנם בונוסים? בדרך כלל לכל אתר שאנו עובדים איתו ישנה תוכנית בונוסים, אתה כמובן מוזמן לברר ישרות עם האתר בו אתה משחק. 
מוצגים 17 פריטים